Ewa

Swoją przygodę z makijażem zaczęłam w 2004r, kiedy po raz pierwszy pojechałam na targi kosmetyczne. Później były kolejne pokazy, warsztaty, nałogowe oglądanie filmików instruktażowych i uznałam, że to jest właśnie to co chcę robić:)Kolejnym krokiem rozwijania mojej pasji była roczna szkoła wizażu oraz kurs I i II stopnia w ASP w Krakowie. Jednak praktyczną wiedzę zdobyłam sama poprzez aktywną pracę z klientkami indywidualnymi.

Jestem wizażystką od 2007r. Uwielbiam malować, eksperymentować z kolorami, patrzeć jak przez moją pracę zmienia się wygląd innych i widzieć radość na ich twarzach. Poświęcam swoim klientkom możliwie dużo czasu, a one czują się u mnie dobrze, wiedząc, że są pod fachową opieką.
Przez kilka lat pracowałam jako mobilna wizyżystka, aż w końcu nadszedł wyczekany czas i w 2016 roku otworzyłam własne Studio Wizażu 😊 Moje małe królestwo.
Śmiało mogę postawić znak równości między swoją pracą a pasją. Kocham to co robię!

Mimo wieloletniego doświadczenia oraz ogromnej bazy klientek nadal się rozwijam. Wyjeżdżam na szkolenia i warsztaty. Poznaję nowe trendy, techniki.
Myślę jednak, że dyplomy na ścianie to nie wszystko – najważniejszy jest dla mnie uśmiech moich cudownych klientek!

Team Information

 Makeup Artist
 Age number:
 Phone: 696 441 994
 Email: studio@ewabudek.pl